Hořice 9, 678 01 Blansko, Česká republika

Rezervace pobytů o letních prázdninách 2023

Rezervujte si pobyt o letních prázdninách 2023 už nyní. Využijte možnosti zajímavých slev při platbě pobytu předem. 

 

Naše Finská sauna je v provozu

Topíme v ní dřevem a kromě hostů penzionu ji mohou využívat všichni příznivci saunování.

Sauna je určená pro skupiny do max. 8 osob, vstup si můžete rezervovat alespoň 1 den předem na našich telefonních číslech. Individuální rezervace  vstupu (pro jednotlivce) není možná. Sauna je vytápěná dřevem, k ochlazení slouží sprchy, ochlazovací vědro a venkovní chráněný zastřešený ochlazovací prostor. Po saunování můžete využít i naši relaxační místnost. Více informací o naší sauně najdete zde.

 

REstaurace JE otevřena jen pro ubytované hosty a předem objednané skupiny

 

Nabídka vín

V nabídce tuzemských vín Vám přinášíme sortiment bílých a červených vín z produkce Vinařství Drmola. Toto vinařství sídlí v obci Bavory, na jižním úpatí Pálavy, v oblasti s ideálními podmínkami pro pěstování a zpracování vinné révy. Všechna vína jsou produktem organického zemědělství a nesou známku Bio. V současné době máme nabízíme vína ročníků 2020 a 2021 bílých odrůd Veltlínské zelené, Rulandské šedé, Rulandké bílé, Ryzlink Rýnský, Ryzlink Vlašský, Pálava, Sauvignon, Tramín, Hibernal a červených odrůd Zweigelterbe a Rulandské modré. Všechna vína jsou v zařazení pozdní sběr nebo výběr z hroznů.

 

TEQUILA - puro de agave

V nabídce destilátů jsou tvale zařazeny tequily vyrobené ze 100% šťávy z modrého agave. Momntálně nabízíme značku Gran Orendain ve všech třech stopních zralosti - Blanco, Reposado i Anejo

Lahvováno přímo v Mexiku

Jedinečná jemná chuť a vůně

Výborné jako digestiv po jídle

Nesrovnatelně kvalitnější než na českém trhu "běžně dostupné tequily"

Přijďte ochutnat!