Hořice 9, 678 01 Blansko, Česká republika

 V pátek 13.4. a v sobotu 14.4. 2018 bude v restauraci zavřeno pro veřejnost. Celý objekt je rezervován pro uzavřenou společnost. V neděli 15. 4. bude otevřeno od 13:00 hod. Děkujeme za pochopení.

 

Do provozu jsme uvedli Finskou saunu, kterou mohou kromě hostů penzionu využívat všichni příznivci saunování.

Sauna je určená pro skupiny do max. 8 osob, vstup si můžete rezervovat alespoň 1 den předem na našich telefonních číslech. Individuální rezervace  vstupu (pro jednotlivce) není možná. Sauna je vytápěná dřevem, k ochlazení slouží sprchy, vědro a venkovní zastřešený ochlazovací prostor. Po saunování můžete využít naši relaxační místnost. Více informací o naší sauně najdete zde.

 

Provozní doba restaurace v zimním a jarním období

 

Pondělí  zavřeno

Úterý zavřeno

Středa zavřeno

Čtvrtek zavřeno

Pátek 17:30 až 22:00

Sobota 11:30 až 22:00

Neděle 11:30 až 20:00


 Pro ubytované hosty je otevřeno každý den, podle vzájemné domluvy. Po předchozí telefonické domluvě lze dohodnout pro skupiny i termíny mimo uvedenou otvírací dobu. Ubytovaní hosté mají možnost využít restauraci podle svých potřeb i ve dnech, kdy je zavřeno.

 

Nabídka vín

V nabídce tuzemských vín Vám přinášíme sortiment bílých a červených vín z produkce Vinařství Drmola. Toto vinařství sídlí v obci Bavory, na jižním úpatí Pálavy, v oblasti s ideálními podmínkami pro pěstování a zpracování vinné révy. Je vinařstvím rodinným, s roční produkcí přibližně 60 000 lahví a se silnou specializací především na přívlastková vína.

TEQUILA - puro de agave

V nabídce destilátů jsou tvale zařazeny tequily Casa Noble Anejo, Casa Vieja Anejo, Casa Vieja Reposado, Amate Blanco, 1921 Reserva Especial a Aha Toro Reposado

Všechny tyto nápoje jsou vyrobeny ze 100% šťávy agave

Lahvováno přímo v Mexiku

Jedinečná jemná chuť a vůně

Výborné jako digestiv po jídle

Nesrovnatelně kvalitnější než na českém trhu "běžně dostupné tequily"

Přijďte ochutnat!